c1085.jpg

Konica Minolta Press C1085 ve Pro 1100 ile siyah beyaz ve renkli baskılarınızda en ekonomik ve güçlü sunumu sizlere sunmaktayız. 33*48cm ebadında ve 50gr-350gr. aralığında dubleks baskı seçeneklerimiz mevcuttur.Etiketten Kuşe kağıda Tuval Kağıttan Kraft kağıda geniş bir yelpazede baskı seçeneklerimiz mevuttur.

Son tasarım Davetiyeler,Kişiye özel stickerlar,Doğum günü setleri,Resim çerçeveleri,Etiketler, özel organizasyon işleriniz için özel tasarımlar. Kendinize veya davetinize özel tasarımları hazırlayarak istediğiniz baskıyı elde edebilirsiniz.

İş yerinizi en iyi yansıtacak şekilde tabela ve yönlendirme çeşitlerini sunmaktayız. Branda germe,Kutu Harf,Pleksi,Krom vb. ve yeni nesil Lightbox seçenekleri ile hizmetinizdeyiz. 

Makine Parkurumuzda bulunan Mimaki CJV-300-160,320mt Eco-Sol,Summa, Bestlam ve UV baskı makinaları ile Folyodan Onewayvisiona Brandadan Duratransa birçok çeşit materyale baskı ve kesim seçenekleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Qr Kod'lar size ilgi çekici kampanyalar ile yüksek oranda başarılı satış ve pazarlama imkanları sunmaktadır. Başarılı kampanyalarda kullanılması QR Kod'lara olan ilgiyi her geçen gün daha çok arttırmaktadır. Sunacağınız cazip kampanyalar ile müşterilerinizin dikkatini çekerek rakiplerinizin bir adım önünde olun.

Promosyon ihtiyaçlarınız için sizin veya firmanız için en uygun ürünleri belirleyip sizin için hazırlıyoruz. Ajanda,Saat,Kalem, Tükenmez Kalem,Usb,Defter,Takvim, Anahtarlık vb. ürün ile geniş bir yelpaze ve hızlı çözüm sunmaktayız.

Duba çeşitleri,Kaldırım Panoları, A panolar, Yönlendirmeler, Snapper çerçeveler, Masa üstü ürünler,Bantlar 

Yüksek hacimli ihtiyaçlarınız için Matbaa çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Özel kataloglar,Amerikan Servis,Kartvizit,Karton Çanta,El ilanı,Broşür,Cepli Dosya gibi ürünler ve farklı sonlandırma seçenekleri ile (lak,gofraj,özel kesim vb.)çözüm sağlamaktayız.

Sizin için en iyi tasarımı çıkarana kadar çalışıyoruz. Firmanız veya kendiniz için talep ettiğiniz tasarımları en iyisini yansıtana kadar tasarlıyoruz. Kişisel ve Kurumsal işlerinizi ön plana çıkarıyoruz.