qr logo png.png

QR Kod Neden Kullanılmalıdır?

Qr Kod'lar size ilgi çekici kampanyalar ile yüksek oranda başarılı satış ve pazarlama imkanları sunmaktadır. Başarılı kampanyalarda kullanılması QR Kod'lara olan ilgiyi her geçen gün daha çok arttırmaktadır. Sunacağınız cazip kampanyalar ile müşterilerinizin dikkatini çekerek rakiplerinizin bir adım önünde olun.

1-Sınırsızdır

Alyadijital QR Kod'ları ile sınırsız video,pdf, mesaj, bilgi ve her türlü içeriğe kullanıcılarınızın ulaşımını sağlayın.

2-İlgi Çekicidir

Kullandığınız QR Kod’un ne olduğu insanın doğal yapısına uygun olarak ilgi çeker ve merak uyandırır. Doğru kurgu ile merak seviyesini yükseltip geri dönüşleri arttırmak mümkündür. Ayrıca sonuç odaklı olduğu için müşteri memnuniyetiniz gözle görülür bir yükseliş gösterecektir.

3-Sizin İçin Heryer Vitrindir

Ürünlerinizi kayıt ettiğiniz kare kodların olduğu her yer sizin vitrininizdir. Diğer kullanıcılarda görülüp beğenilen ürünleriniz den , broşür, kartvizit ile ikram edilen atıştırmalıklara kadar her yer sizin yaşayan vitrininizdir.

4-Size Satış Desteği Sağlar

Vitrininizdeki ürünleri 7/24 tavsiye edilebilir hale getirir ve ürünlere kolay ulaşım sağlayarak kullanıcılarınıza eğlenceli, ilgi çekici bir alışveriş sağlar.

5-Kolay Ulaşım Sağlar

Tüm şirket profilinizi , Google Maps uygulaması ile entegre yapısı sayesinde haritadaki yeriniz gibi bir çok bilgiyi içerebildiği için tek bir kod ile müşterilerinizin sizi aramasını,e-mail, mesaj göndermesini, sosyal medya adreslerinize ulaşmasını, sizi kişilerine ve adres bilgilerine ekleyebilmesini ya da konum bilginizi almasını sağlayabilirsiniz.

6-Yaratıcı Olmanıza Yardımcıdır

Özel etkinlikler, çekiliş, kampanya ve indirimleriniz için kullanıcı dostu bir pazarlama platformudur. Digital olarak oluşturacağınız hediye çeklerinizi, etkinliklerinizi ve kampanyalı ürünlerinizi müşterilerinize sunabileceğiniz merak uyandırıcı, marka bilinilirliğinizi arttırıcı uygulamalar oluşturabilirsiniz. Bu uygulamaların sınırı sadece sizin yaratıcılığınız ve hayal gücünüzdür.

7-Düşük Bütçelidir

Kazanımları göz önünde bulundurulduğunda çok düşük maliyetli bir tanıtım ve pazarlama enstrümanıdır. Paket fiyatlarımız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

8-Dayanımı Yüksektir

Kare Kod'larınız standart barkodların aksine aşınsa, yıpransa, en fazla üç noktadan delinse dahi okunabilir ve kullanılmaya devam edilebilir. Bu sebepden dolayı dış mekanlarda ve hassas ürünlerin üzerinde kullanılması kolay ve verimlidir.

QR Kod Nerede ve Nasıl Kullanılır?

QR Kod'ların kullanma alanları sınırsızdır. QR Kod'lar kişisel bilgilerinizi paylaşmaktan tutun da şirketin pazarlama ve lojistik sorunlarını çözmeye kadar uzanan sınırsız olanaklar sağlar.

Sayfayı Mobil Cihazınızda Görüntüleyebilmek İçin Taratın

9c3b62a2333dbfd7c9c0bc8cad79341b.png

QR Kod Tasarımları

resto-qr.png
pizza-think.png
villasaray-qr.png
boyalık-qr.png
9c3b62a2333dbfd7c9c0bc8cad79341b.png